Miller Marcin

Największa kolekcja polskiej muzyki na płytach i kasetach

Marcin Miller (ur. 27 maja 1970 w Prostkach koło Ełku) – lider i wokalista zespołu disco polo Boys.

Oprócz 31 płyt nagranych z macierzystą grupą, wydał także w 1999 roku solową płytę pt. Zakochany facet. Ma na swoim koncie występ w filmie z 1997 pt. Kochaj i rób co chcesz oraz z 2004 pt. Trzymajmy się planu. Kompozytor i autor tekstów. Jego utwory takie jak Wolność, Kochana uwierz mi, Łobuz, Chłop z mazur czy Jesteś szalona stały się przebojami. 6 grudnia 2007 Miller wraz z zespołem po 2 latach przerwy wydał płytę Na Lajcie. W 2008 wydał płytę Remix na Lajcie. W roku 2009 wydał płytę Dicho a w styczniu 2010 Rock Boys na zlecenie Media Way (Bauer Music)

2 marca 2008 wszedł do domu Wielkiego Brata w programie Big Brother VIP. Dobrowolnie odszedł z domu 21 marca, po 19 dniach.14 marca 2009 był jurorem specjalnym w programie Jak oni śpiewają. Od 6 października 2012 prowadzi program z gatunku talent show pt. "Disco Star", emitowany na antenie Polo TV.

Jest dzieckiem Marii i Waldemara Millerów. Swojemu przedwcześnie zmarłemu ojcu poświęcił utwór Po prostu Waldi. Ma żonę Annę i dwóch synów Alana i Adriana. Obecnie mieszka w Ełku. Przez 3 miesiące był studentem krakowskiej AGH.

Źródło : http://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Miller

Marcin Miller i Ja

Kasety Marcina Millera jakie posiadam w swojej kolekcji

Płyty CD Marcina Millera jakie posiadam w swojej kolekcji

Książki Marcina Millera jakie posiadam w swojej kolekcji

Marcin Miller - Jestem Szalony