Power Play

Największa kolekcja polskiej muzyki na płytach i kasetach

Początki grupy Power Play to rok 2001. Zespół powstał z inicjatywy lidera - Sylwestra Gazdy.

Obecny skład zespołu to:
Sylwek - wokal
Marcin "ketchup" - gitara
Karol "czaruś" – perkusja

Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości, z natury nie lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca.
Jak sami mówią o sobie: ”Cieszymy się, że muzyka, którą tworzymypotrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech?. Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, a każda impreza z udziałem POWER PLAY to niesamowite przeżycie i gwarancja dobrej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci.
Największe hity zespołu to "Zawsze cos (oj tam oj tam) „, „Skok w bok", "Wole Ole”, „Chce się żyć", "Kochaj mnie" i wiele innych...
Od roku 2009 zespół tworzy muzykę autorską. Efektem tego wydane są 4 albumy i 2 single. Powstały również wideoklipy, które emitowane są w stacjach ogólnopolskich oraz cieszą sie ogromną popularnością w internecie.
Grupa ma na swoim koncie setki zagranych koncertów i eventow. Podczas występów rozdawane są płyty zawierające największe hity zespołu.

Źródło : http://power-play.pl/start/index.php/o-grupie

Power Play i Ja

Płyty CD Power Play jakie posiadam w swojej kolekcji