4Ever

Największa kolekcja polskiej muzyki na płytach i kasetach

Zespół 4Ever powstał w 2002 r. Jego założycielem jest Rafał Wożniewski, lider i wokalista zespołu. Towarzyszą mu zawsze dwie tancerki, Monika i Ewa, które zajmują się choreografią podczas koncertów.

Materiał na pierwszą płytę powstawał od 2001 r. Mniej wiecej rok później zespół nagrał teledysk do piosenki "Kochanków miałaś wielu". Premierowy teledysk ukazał się po raz pierwszy w telewizji Polsat w programie Disco Polo Live. Utwór od razu trafił na telewizyjną listę przebojów. Po krótkim czasie ukazał się pierwszy album zespołu. Od tego momentu 4Ever rozpoczął falę koncertów.
Kolejnym sukcesem zespołu było zaproszenie w 2002 r. na Festiwal Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie, gdzie piosenka "Lato" zdobyła miano Hitu Festiwalu. Przez kolejne trzy lata 4Ever zdobywał wyróżnienia na Festiwalu.

Druga płyta zespołu - "Najlepszy moment" - ukazała się pod koniec 2005 roku. Na niej znajduje się dwanaście piosenek oraz dwa covery "Najlepszy moment" i "Głupie kłamstwa" - do tych piosenek zespół nagrał też wideoklipy. Obecnie zespół wciąż pracuje nad kolejną nową płytą.

Źródło : http://www.polotv.pl/gwiazda/4ever/18

Kasety 4EVER jakie posiadam w swojej kolekcji

4Ever - Miłość Cię Zabiła
4Ever - Najlepszy moment

Płyty CD 4EVER jakie posiadam w swojej kolekcji