Easy Land

Największa kolekcja polskiej muzyki na płytach i kasetach

Zespół Easy Land powstał w 2001 roku w mieście Płońsk. Głównym pomysłodawcą jak i założycielem był Mariusz Walczewski, do którego w krótkim czasie dołączyli Paweł Mrozowski, Darek Zarzycki, Artur Goszczyński i Jarek Kowalski.

Utworzona formacja była profesjonalnym zespołem, ponieważ, oprócz niepodważalnych atutów wokalnych, każdy z chłopaków umiał grać, co najmniej na jednym instrumencie. Zespół nie ograniczał się tylko i wyłącznie do muzykowania, gdyż na co dzień każdy z członków zespołu wiódł swoje ustatkowane życie oraz pracował zawodowo. W weekendy Easy Land grali na weselach i innych imprezach okolicznościowych.

W końcu zdecydowali o wydaniu własnego krążka i przez kilka miesięcy zajęli się tworzeniem materiału na ich debiutancką płytę. W niedługim czasie ukazał się ich pierwszy teledysk do piosenki „Serca dwa” , później powstał kolejny clip „Złota jesień” . Pierwsza upragniona i wyczekiwana płyta była zatytułowana „Serca dwa” i w jej skład wchodziło 12 melodyjnych kawałków.

Rok później ukazał się już trzeci z kolei teledysk chłopaków „Dyskoteki szał” , którego utwór również wchodził w skład debiutanckiego krążka. Najsmutniejszy jest fakt, iż Easy Land nigdy nie zaprezentowali swoich muzycznych umiejętności na największych festiwalach muzyki disco polo (Ostróda), lecz ograniczali się tylko i wyłącznie do występów na terenie Mazowsza i Podlasia.

Zespół nagle zniknął ze sceny muzycznej na kilka lat, aby powrócić z najnowszym singlem „Daj mi swą miłość” , który nie odniósł praktycznie żadnego sukcesu. Spowodowało to ponowne zniknięcie formacji ze sceny. Czy chłopaki dadzą ponownie o sobie znać? Nie wiadomo.

Źródło : http://disco-polo.pl/zespol/58-easy-land

Easy Land

Kasety Easy Land jakie posiadam w swojej kolekcji